Teslimat Koşulları

SİPARİŞLERİM NE ZAMAN KARGOYA TESLİM EDİLECEK?

www.hersenemoda.com sitesinden alışveriş yapan müşterilerin güvenliği öncelikli olup, sipariş verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü yapılmaktadır. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde,  saat 14:00’a kadar verilen siparişler stok durumuna göre aynı gün, 14:00’dan sonra verilen siparişler sonraki iş günü kargoya teslim edilecektir.
(Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir. )

Önemli Not: Kampanya dönemlerinde siparişin kargoya teslimi 1-5 iş gününü bulabilmektedir.

HAFTA SONU SİPARİŞLERİ

Haftasonu Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Cumartesi veya Pazar günleri verdiğiniz siparişler Pazartesi günü değerlendirmeye alınacaktır.

ADRES BİLGİLERİ

Siparişlerinizi size hızlı bir şekilde ulaştırabilmemiz için adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazmalısınız.

SİPARİŞ İLE İLGİLİ HATALAR

Kargo’dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol etmenizi tavsiye eder, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik olduğu durumlarda bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

YURTDIŞI / KKTC SİPARİŞLERİ

Şu anda www.hersenemoda.com sitesinden Yurtdışı ve KKTC’ye sipariş alınmamaktadır ve yollanmamaktadır. Yurtdışı ve KKTC siparişleri verilmeye başladığı zaman üyelerimize konu ile ilgili bilgi verilecektir.

GARANTİ ŞARTLARI

www.hersenemoda.com’dan satın aldığınız ürünler, Üretici / İthalatçı firmaların garantisi altında olup, ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek hatalı ürünler, Üretici / İthalatçı firmanın garanti kapsamında yenisi ile değiştirilecektir. Teknik servisin vereceği rapor doğrultusunda kulanım hatasından kaynaklı iade veya değişimler ücrete tabidir.

İADE ŞARTLARI

www.hersenemoda.com’dan satılan tüm ürünler Üretici / İthalatçı firmaların garantisi altındadır. Ürün iade talepleriniz ilgili kanunlar çerçevesinde değerlendirilerek işleme alınacaktır.

İnsan bedenine temas eden içgiyim ürünlerinin yani ;

1- Atlet

2- Külot

3- Boxer

4- Sütyen

5- Çorap

6- Gecelik  (Vücut Çorabı)

Yukarıda açık bir şekilde yazılan ürünlerin hijyen ve sağlık kuralları gereği kesinlikle iadesi ve değişimi yoktur.